بهترین مدل کت و شلوار زنانه شیک و مجلسی چیست؟

بهترین مدل کت و شلوار زنانه شیک و مجلسی چیست؟

این موضوع که کت شلوار زنانه باید متناسب با فرم بدن باشد بسیار حائز اهمیت است. البته از به روز بودن آن نباید چشم پوشی کرد. آیتم های دیگری هستند که برای پوشیدن یک مدل کت شلوار زنانه شیک و مجلسی به آن نیاز داریم. آیتم هایی که می‌توانند مدل کت شلوار ما را یک مدل مجلسی یا یک مدل اسپرت نشان بدهند. آیتم هایی مانند رنگ، جنس، طرح، دوخت و البته راحتی. وقتی صحبت از پوشیدن کت شلوار به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن می رسد یک مراسم رسمی است. حال آنکه کت شلوار می‌تواند یک تیپ ساده و اسپرت روزمره باشد، ولی در این مطلب موضوع ما مدل کت و شلوار زنانه شیک و مجلسی است.

در ادامه با آکادمی مد و لباس پروفسور کریم فیضی همراه باشید.

 

رنگ، آیتم فراموش نشدنی در کت و شلوار زنانه شیک ومجلسی

 

اگر خانم‌ها به دنبال کت و شلوار زنانۀ شیک و مجلسی هستند که بتوانند در مراسم‌های مختلف بپوشند، به سراغ رنگ های مشکی و طوسی بروند. این دو رنگ به راحتی با دیگر رنگ ها سِت می‌شوند و ترکیب زیبایی به لباس می‌دهند. اما اگر دوست دارند در مجلس خاص باشند، می‌توانند از رنگ های شاد و جسورانه مانند نارنجی استفاده کنند. لازم به ذکر است یک کت شلوارمجلسی سفید رنگ با ملزومات طلایی رنگ یک استایل بیاد ماندنی و زیبا می‌سازد.

 

بهترین رنگ کت و شلوار زنانه شیک و مجلسی چیست؟

 

 

دوخت، سخت ترین قسمت کت و شلوار شیک مجلسی

 

بیشترین  قسمتی که در یک کت شلوار نمایانگر است یقه کت است. یقه کت باید با ظرافت بسیار بالایی دوخته شود. در مدل های قرینه، قرینه بودن مهم است. اگر این موضوع رعایت نشود کل کار زیر سوال می‌رود و از ارزش کار کم می‌شود. می‌توانیم با خرید پارچه و سپردن آن به دست یک خیاط کت شلواری که در ذهن داریم بر تن کنیم. این زمانی میسر است که خیاط شما در بهترین آکادمی مد و لباس دوره دیده باشد. حتی خود شما می‌توانید با گذراندن دوره آموزش دوخت کت و شلوار زنانه در شهر محل زندگیتان، به مدل کت و شلوار زنانه شیک و جدید مورد علاقه تان دست پیدا کنید.

 

دوخت، سخت ترین قسمت کت و شلوار شیک مجلسی

 

 

آیا کت و شلوار مجلسی باید راحت باشد؟

 

احساس راحتی در کت و شلوار بسیار مهم است. ممکن است در یک فروشگاه کت و شلوار زنانه شیک حین پرو کردن، متوجه شوید شلواری که انتخاب کرده اید تنگ است. راهکاری وجود دارد که نه تنها در راحت بودن کت و شلوار نقش دارد، حتی استایل شما را زیباتر می کند. حین پرو کردن، شومیز خود را در کمر شلوار جای دهید. اگر این کار به راحتی میسر شد، از اندازه بودن کمر شلوار اطمینان پیدا می‌کنید. در حین نشستن و برخاستن، نباید روی شلوار چین خوردگی بیفتد.

دور بازو و قد آستین کت نیز می‌تواند استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد. آستینی که در قسمت بازو تنگ است، اصلا جلوه  خوبی ندارد یا اگر قد آستین شما بلند باشد، شما بسیار نامرتب به نظر خواهید رسید. با در نظر گرفتن  موارد ذکر شده، می‌توانید یک کت شلوار مجلسی شیک و فوق العاده راحت داشته باشید.

 

آیا کت و شلوار مجلسی باید راحت باشد؟

 

 

انتخاب کت و شلوار متناسب با اندام

 

کت شلوار مجلسی فیت تن تهیه می‌شود. بنابراین چاقی و لاغری و ایرادات اندامی را نمایان می‌سازد. بهتر است از مدل اندام خود اطلاع داشته باشید تا حین انتخاب کت شلوار سردر گم نشوید. اگر ران و باسن بلند دارید، کت بلند و شلوار مجلسی گزینه خوبی است. شلوار بلند با کت برای افرادی با ساق پای بسیار لاغر طراحی شده است . اگر شانه هایتان از هم خیلی فاصله دارند، از یقه های خیلی باز استفاده نکنید. استخوان ها را با یقه پوشیده پنهان کنید.  افرادی که قوز دارند، اگر این ایراد روی الگو اصلاح نشود، هماهنگی قد پشت و جلو را به هم می‌ریزد و ظاهر کت را زشت می‌کند. کت و شلوار پوششی است که جای مانور زیادی دارد.با رعایت نکات انتخاب کت و شلوار مخصوص افراد لاغر چاق یا لاغر با انتخاب مناسب و همراه کردن آن با اکسسوری ها یک تجربه خوب از این پوشش داشته باشید.

 

انتخاب کت و شلوار متناسب با اندام

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا