چه لباس هایی بپوشیم تا لاغر دیده شویم؟

چه لباس هایی بپوشیم تا لاغر دیده شویم؟

چه لباس هایی بپوشیم تا لاغر دیده شویم؟ زمانی که این سؤال را می شنویم، اولین چیزی که به ذهنمان می رسد رنگ مشکی است. بله درست است! رنگ مشکی و رنگ های تیره افراد را لاغر‌تر نشان می‌دهند. در مقابل، رنگ های شاد مانند زرد و نارنجی به چاقی می‌افزایند. تصور کنید یک شومیز ساده نیلی رنگ آستین بلند با با یک دامن مشکی  راسته بپوشیم، درحالی که یک کفش پاشنه بلند 7 سانتی به پا داریم، چقدر لاغر و کشیده به نظر می رسیم. به طور کلی دامن های ماکسی در لاغر نشان دادن افراد نقش بسزایی دارد.

چه مدل شلواری شما را لاغرتر نشان می دهد؟

مدل شلوارها می توانند کمک زیادی در لاغر دیده شدن ما داشته باشند. اگر شلوار مناسب اندام‌تان را بپوشید، چاقی پایین تنه تان از چشمان دیگران پنهان خواهد ماند. پوشیدن یک شلوار پارچه ای بلند که تا روی کفش پاشنه بلند شما آمده است،  گزینه خوبی برای استایل شماست. البته اگر پارچه شلوار کمی آهاردار باشد و خط اتو صافی داشته باشد، همه چیز تکمیل می‌شود. در مقابل، شلوارهای پیلی‌دار و چین‌دار، شلوارهایی که از بالا گشاد هستند و شلوارهای دَمپا تنگ، شما را چاق‌تر نشان می‌دهند. برای لاغر دیده شدن، ساپورت فراموش نشود! چرا که در جمع وجور کردن پاها نقش اساسی دارد. شلوارهای کوتاه، قد را کوتاه‌تر نشان می دهند. کسانی که دارای شکم های بزرگ هستند، می توانند شلوار دمپا گشاد بپوشند تا بزرگی شکم دید نداشته باشد. شلوار از بالا گشاد و چین‌دار که در قسمت مچ پا تنگ و چین‌دار است، برای افراد با پایین تنه چاق گزینۀ مناسبی نیست.

چه مدل شلواری شما را لاغرتر نشان می دهد؟

 

به نحوه لباس پوشیدن افراد لاغر توجه کنیم تابدانیم چه لباس هایی بپوشیم تا لاغر دیده شویم

از یقه‌ مناسب افراد لاغر دوری کنید. این افراد سعی دارند بالاتنه‌ خود را کمی پرتر نشان دهند، بنابراین این مدل یقه ها برای شما مناسب نیست. به سراغ یقه های هفت و قلب بروید که زیبایی سینه شما را دوچندان کند. با دقت در نحوه لباس پوشیدن لاغر اندام‌ها، شما باید عکس آن ها عمل کنید تا به استایل دلخواه‌تان برسید. آن ها به دنبال شلوارهای پیلی‌دار هستند، ولی شما باید از آن‌ها دوری کنید. پیراهن های چین‌دار اگرچه برای آن ها یک استایل ایده‌آل می‌سازد، ولی برای شما اصلاً مناسب نیست. آن‌ها به دنبال پارچه های شلوغ طرح‌دار هستند، ولی چیزی که شما را زیبا می کند، لباس های تک رنگ است.

تأثیر جنس پارچه لباس در لاغر دیده شدن

اگر تمایل دارید با پوشیدن لباسی کمی لاغر دیده شوید، دنبال پارچه های شلوغ با طرح های افقی و اشکال حجمی نباشید. اگر دوست دارید دامن زیر زانو خود را که گزینه مناسبی برای لاغر دیده شدن است به همراه یک شومیز طرح‌دار بپوشید، طرحی را انتخاب کنید که ظریف و ریز باشد. البته این استایل مخصوص افرادی است که مچ پای چاقی نداشته باشند. انتخاب دامن بلند تا روی قوزک پا که فیت تن باشد و پارچه‌اش نسبتا ضخیم باشد گزینه خوبی است. پارچه هایی که نازک نباشند می توانند برجستگی های ران و باسن را تا حدودی مخفی نگه دارند. برای بالاتنه، سعی کنید از لباس های گن‌دوزی شده با پارچه های لطیف استفاده کنید.

گذشته از نوع پارچه، اگر در هنگام دوخت، فنون طراحی لباس مجلسی برای افراد چاق به خوبی در نظر گرفته شود، انتخاب لباس برای این افراد مشکل نخواهد شد. در این موارد، آشنایی با انواع متدهای خیاطی بسیار مهم است. استفاده از جدیدترین متدهای خیاطی نیز می تواند بسیار کارآمد باشد.

برای لاغر دیده شدن سایز لباس بسیار مهم است

سعی کنید لباس سایز خود را بپوشید نه کوچکتر ونه بزرگتر! این موضوع  کمک شایانی به لاغر دیده شدن شما دارد. لباس کوچک انحناهای بدن را بیشتر نمایان می کند، شکم برآمده شما را نشان می‌دهد. سینه های افتاده را نمایان می سازد، البته می‌توان این مشکل را با سوتین مناسب رفع کرد تا اندام کشیده و زیبا داشت. همچنین لباس بزرگتر شما را نامرتب و بزرگ نشان می دهد. اگر شما لباسی بپوشید که به دلیل سایز نبودن سرشانه های افتاده ای داشته باشد، سرشانه های شمارا کشیده نشان نخواهد داد و قد شما را خمیده تر نشان خواهد داد.

برای لاغر دیده شدن سایز لباس بسیار مهم است

 

 

پیراهن بلند بپوشید تا لاغر دیده شوید

اگر در کمدتان چند پیراهن ابریشمی بلند دارید دیگر نگران اینکه چه بپوشید تا لاغر دیده شوید نباشید. پیراهن های بلند دارای کمربند ظریف به شما حس خوب لاغری را می دهند. پیراهن‌ هایی با پارچه هایی مثل حریر که ریزش دارند اندام شما را ظریف تر نشان خواهند داد. افرادی که سینه های درشت دارند بهتر است از پیراهن های دکلته استفاده نکنند.

وقتی کت و پالتو محاسبات شما را به هم می ریزد!

زمانی که برای خرید یک کت و یا پالتو به فروشگاه می روید بعد از دقت در قد و طرح لباس حتما به دکمه ها و جیب ها توجه کنید. پالتوها و کت هایی که مدل  4دکمه هستند شما را از حد معمول هم چاق تر نشان میدهند و این منافات دارد با چیزی که شما همواره به آن فکر می کنید تا لاغر دیده شوید. سعی کنید پالتوهایی را بپوشید که دارای جیب هایی با فیلتاب های ظریف باشد نه با تزیینات پهن روی جیب.

کدام اکسسوری ها شما را لاغر نشان می دهند؟

کیف های بزرگ ممنوع! آویز های بلند گردنی، شما را کشیده تر نشان می دهند. شال گردن بلند و یا حتی یک شال بلند با تزیینات انتهایی به تنهایی شما را لاغر میکند. می توانید با کمربند زیبایی استایلتان را دوچندان کنید، با کمک کمربند هم لاغر دیده شوید و هم تا حدودی ایراد اندامی تان را پنهان کنید.

کدام اکسسوری ها شما را لاغر نشان می دهند؟

 

خیاط گونه عمل کنید

برش لباس هایتان بسیار مهم است. برش عصایی و برش از سرشانه در لاغر دیده شدن تاثیر به سزایی دارد. حتی‌المکان از برش های افقی دوری کنید. لباس های دارای چین و پیلی به اندام شما حجم بیشتری می دهد. لباس های نامتقارن نپوشید لباس هایی با پشت بلند وجلو کوتاه قد شمارا کوتاهتر وشما را پهن تر نشان می دهد.

چه بپوشم تا لاغر تر دیده شوم؟

مانتوهایی که شما را لاغر نشان می دهند

مانتوهای کیمونو و مانتوهای شبیه عبایی کمکی به شما نمی کند. مانتویی بپوشید که قدش تا روی زانو های شما باشد، اگر قد مانتو تا روی ران باشد شما را خیلی چاق نشان می دهد. با تزیینات روی سرشانه چاقی پایین تنه را از نظرها پنهان کنید و با تزیینات مچ مانتو و قسمت های پایین مانتو بالاتنه چاق را متعادل تر کنید. مانتوهای بلند کمی فون‌دار گزینه خوبی برای لاغر دیده شدن است. مانتو های تک‌رنگ که دکمه های ریز دارند هم گزینه خوبی برای لاغری می باشند.

با شناخت فرم بدنمان دیگر نگران اینکه چه بپوشیم تا لاغر تر دیده شویم نباشیم

چاقی انواع مختلفی دارد. با علم به اینکه چربی ها در کدام قسمت بدن تجمع یافته اند، با پوشش مناسب آن‌ها را پنهان کنیم. به طور مثال، کسی که اندام مثلثی شکل و پایین تنه پهن دارد، بهتر است دامن پیلی‌دار نپوشد. چنین فردی باید با پوشیدن لباس مناسب، بالاتنه و پایین‌تنه را متعادل‌سازی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا