چگونه مدل لباس مجلسی سایز بزرگ انتخاب کنیم؟

چگونه مدل لباس مجلسی سایز بزرگ انتخاب کنیم؟

دراین مقاله سعی داریم شما را بیشتر با مدل لباس مجلسی سایز بزرگ آشنا کنیم. بیشتر افراد براین باور هستند کسانی که اضافه وزن دارند نمی توانند هر طور که دوست دارند لباس بپوشند و همیشه باید پیرو یک سبک خاص و رنگ باشند و اعتماد به نفس کافی دراین رابطه ندارند. ولی انواع مدل لباس مجلسی سایز بزرگ طراحی شده است، تا این افراد به راحتی انتخاب کرده و پوشش مناسب داشته باشند. سایز بندی در برندها متفاوت است و شروع آن ها نیز باهم تفاوت دارد. بنابراین در انتخاب سایز دقت کنید. افرادی که به دنبال مدل لباس مجلسی سایز بزرگ هستند لزوما مسن نیستند، خانم های جوانی هستند که دچار چاقی هستند و مجبورند لباس های سایز بزرگ بپوشند. بنابراین در انتخاب مدل مناسب دقت کنید تا با پوشیدن آن، سن خود را نیز بالا نبرید. لباسی که انتخاب می کنید گشاد نباشد و اندازه تن باشد وگرنه چاق تر به نظر می‌‍رسید و استایل ایده آل خود را نخواهید داشت.

با آکادمی طراحی مد و لباس پروفسور کریم فیضی همراه باشید

 

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ

 انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ

نکاتی در انتخاب لباس مجلسی وجود دارد که رعایت آنها به شما کمک می کند انتخاب درستی داشته و همیشه عالی به نظر برسید. توجه به مدل یقه، آستین ها و رعایت تناسب آنها با فرم و استایل بدن، انتخاب درست رنگ لباس و تناسب آن با رنگ پوست از جمله عواملی هستند که منجر می شود، انتخاب ایده آلی داشته باشید. علاوه بر این توجه به جنس پارچه ی لباس مجلسی سایز بزرگ اهمیت بسیاری دارد، لباس های حریر، ریون و مخمل گزینه های خوبی برای افراد چاق هستند.

 

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ لمه

 

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ حریر

یکی از گزینه های مناسب برای دوخت لباس مجلسی سایز بزرگ، پارچه حریر است. این پارچه با خاصیتی که دارد می تواند به اندام‌های بزرگ ظرافت بخشد. طراح لباس با تبحری که در طراحی لباس دارد، می تواند مدل هایی با حریر خلق کند تا حس زیبایی و ظرافت را به شما هدیه دهد. نکته دیگر اینکه پارچه حریر در طرح ها و نقش های بسیاری در بازار عرضه می شود. بنابراین کار طراح لباس کمی آسان می شود. زیرا با کمک این طرح ها می تواند مدل های زیبایی خلق کند. با پارچه حریر مدل های متنوعی می توان دوخت؛ انواع دراپه ها شامل این مدل ها می شود. اما دراپه ها از پارچه های حجیم  ساخته می شوند و به بدن حجم می‌دهند. بنابراین، باید در انتخاب مدل دراپه برای لباس مجلسی سایز بزرگ دقت فراوانی داشت.

آستین‌های حریر نیز گزینه‌های خیلی خوبی برای مدل بخشیدن به لباس های مجلسی سایز بزرگ است. زیرا علاوه بر زیبایی، در پنهان کردن چاقی نیز موثر است.

 

لباس مجلسی سایز بزرگ حریر

 

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ ریون

پارچه ریون به دلیل خاصیت کش‌سانی که دارد گزینه مناسبی برای دوخت لباس های سایز بزگ است. زیرا خاصیت ارتجاعی دارد و اگر می خواهید لباس کمی جذب بدن باشد، در هنگام نشست و برخاست راحت خواهید بود. پارچه ریون نیز تنوع زیادی دارد. می توانید مدل‌های مختلفی روی آن پیاده کنید. در زمان تولید، در تار و پود پارچه های ریون، از الیاف پلاستیکی استفاده می شود. بنابراین، وجود الیاف پلاستیکی ممکن است سبب گرم شدن بدن شود. البته این میزان پلاستیک در تولیدات مختلف یکسان نیست و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. در زمان خرید و انتخاب به این موضوع توجه داشته باشید.

 

لباس مجلسی سایز بزرگ ریون

 

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ مخمل

برای مراسم‌های رسمی و مجلل، می توانید از لباس هایی با جنس مخمل نیز استفاده کنید. مدل ها و پارچه‌های متنوعی وجود دارد، ولی در این میان پارچه مخمل با در نظر گرفتن فصل، گزینه خوبی است. البته توجه داشته باشید، پارچۀ مخملی که استفاده می کنید ضخیم نباشد. زیرا اگر خیلی اضافه وزن دارید، ممکن است چاق تر دیده شوید. بنابراین، پارچه های مخملی را انتخاب کنید که در حین زیبایی و دوام، ظرافت داشته باشند.

 

لباس مجلسی سایز بزرگ مخمل

 

نکات مهم زیر را فراموش نکنید:

  • لباس های بزرگ و گشاد انتخاب نکنید، این لباس شما را چاق تر نشان می دهد.
  • از پوشیدن لباس مجلسی با دامن بسیار کوتاه خودداری کنید بهترین گزینه پیراهن های بلند می باشد .
  • لباس های مجلسی با رنگ های بسیار روشن و طرح های شلوغ باعث می شود چاق تر دیده شوید.
  • در انتخاب لباس مجلسی به مدل یقه توجه کنید، مدل یقه هفت بهترین مدل برای افراد چاق می باشد.

امیدوارم از مطالعه ی این مطلب لذت برده باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا