درباره ما

پروفسور کریم فیضی

پروفسور کریم فیضی

صنعت مد وهنر افراد و طراحان حرفه ای بسیاری به چشم دیده است، یکی از افراد برجسته در این صنعت پروفسور کریم فیضی می باشند. پروفسور کریم فیضی از جمله نوآوران در حوزه ی مد و لباس هستند که خلاقیت، فنون و ظرافت خاص ایشان باعث شد به عنوان یکی از ده طراح برتر جهان انتخاب و شناخته شوند.

پروفسور کریم فیضی دارای مدرک دکترای مد و هنر از دانشگاه اروپا و طراح لباس خاندان سلطنتی دانمارک، موسس و صاحب کمپانی بزرگ کریم دیزاین و هولدینگ K&K می باشند.

استاد کریم فیضی یکی از بزرگترین طراحان لباس در دنیا و دارنده جایزه بهترین طراح جهان در سال 2000میلادی می باشند ضمن آنکه برگزارکننده بزرگترین شوهای لباس در اروپا و کشورهایی نظیر دانمارک، ایتالیا، فرانسه و ترکیه نیز هستند.

پروفسور کریم فیضی پس از 20 سال آموزش در کشورهای اروپایی و اخذ مدرک دکترای خود در زمینه ی طراحی لباس و مد، در دو دانشگاه مطرح اروپا مشغول به تدریس شدند و اندکی بعد کمپانی منحصر به فرد کریم دیزاین را تاسیس نمودند.

استاد کریم فیضی خلاقیت و نوآوری های بی نظیری در طراحی های لباس داشته و متد خیاطی خاص و منحصر به فرد ایشان توجه بسیاری از جمله خاندان سلطنتی دانمارک و افراد برجسته جهان را به سمت خود معطوف کرده است. 

کمپانی کریم دیزاین

کریم دیزاین یک شرکت بین المللی در زمینه طراحی دوخت و طراحی لباس عروس، لباس مجلسی و …. است.


کمپانی کریم دیزاین فعالیت خود را از سال 1991 آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بهترین کمپانی های فعال و موفق درعرصه ی مد و طراحی لباس بوده و شعبه های کمپانی کریم دیزاین در سراسر اروپا فعالیت می کنند و خدمات ارزنده خود را به دوستداران مد و هنر می رسانند.

مبنای کار کمپانی کریم دیزاین ارائه طرحی با کیفیت با استفاده از بهترین متریال از جمله تورهای ابریشم نفیس فرانسوی و گلدوزی دستی و سنگدوزی با کیفیت است.

کمپانی کریم دیزاین درحوزه ی طراحی و دوخت لباس عروس و لباس شب فعالیت عمده داشته و در این زمینه از سبک های خاص پروفسور کریم فیضی پیروی می کند و به دلیل طراحی های منحصر به فرد و خاص، کمپانی در عرصه ی رقابت بسیار موفق بوده و منبع الهام و ایده برای بسیاری از طراحان و خیاط ها در سراسر جهان می‌باشد.

در حال حاضر نسل دوم خانواده فیضی مدیریت کمپانی بزرگ کریم دیزاین را عهده دار شدند و همواره تمرکز کریم دیزاین بر روی طراحی زیباو کیفیت عالی و خدمات برجسته است.

آکادمی طراحی مد و لباس پروفسور کریم فیضی

blank

استاد کریم فیضی در طی سالهای بسیار، با بیش از 40 سال سابقه و همکاری با دانشگاه های خارج از کشور و حضور موثر در بازار بین المللی دلسوزانه تجربیات خودرا برای علاقه مندان به اشتراک گذاشتند. پروفسور کریم فیضی با تدریس در دانشگاه های اروپایی و ترکیه همینطور با برگزاری دوره های آموزشی و همایش های مد و لباس در برخی از کشورها اروپایی و آسیایی همواره سعی دربهبود بخشیدن به صنعت مد و لباس داشته اند.

پروفسور کریم فیضی پس از 40 سال زندگی در اروپا، و واگذاری مدیریت کمپانی کریم دیزاین به نسل دوم خانواده کریمی به ایران بازگشتند تا تجربیات حاصل از سال ها کار و تلاش خود را با هنرجویان ایرانی از طریق برگزاری ورکشاپ ها و دوره های آموزشی به اشتراک بگذارند.

پروفسور کریم فیضی همواره نگاهی متفاوت به دنیای مد و لباس دارند و به دنبال ایجاد تغییر و تحول در این صنعت می باشند و با برگزاری دوره های آموزشی خود به دنبال به روز رسانی و ارتقای کمی و کیفی طراحی و دوخت هستند. استاد کریم فیضی علاوه بر آموزش خیاطی با شیوه ای نوین به اهمیت شناخت انواع پارچه و ویژگی های آنها، حفظ تمرکز در ساعات کار طولانی و مدیریت زمان برای تحویل سفارشات نیز اشاره دارند. از جمله اهداف استاد کریم فیضی از برگزاری ورکشاپ ها و دوره های آموزشی در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اشتراک گذاری دانش و تجربه ی حرفه ای خود با هنرجویان و طراحان ایرانی
  • آموزش نیروی متخصص
  • رفع ایرادات و ارائه
  • طراحی دوخت
  • ارائه متد و ایده های متفاوت به هنرجویان
  • آموزش خیاطی به شیوه ای نوین
  • به روز رسانی و بهبود کیفیت طراحی و دوخت
  • به روزرسانی، ایجاد و ارتقای خط تولید

هدف پروفسور کریم فیضی از برگزاری دوره های آموزشی به کارگیری توانایی و شکوفا کردن استعداد و هنر ایرانیان در عرصه ی مد و جهان است.

با آکادمی طراحی مد و لباس پروفسور فیضی همراه باشید.

زندگی خود را تغییر دهید

شغل جدید خود را با موسسه آموزشی ما شروع کنید!

اسکرول به بالا